O nas

Lek. med. Paweł Jachowski
Specjalista ginekolog położnik

Dyplom lekarza uzyskał w 2002 roku na Wydziale Lekarskim I Akademii Medycznej (obecnie Uniwersytetu Medycznego) w Poznaniu. Od 2003 do 2017 roku pracował w Katedrze i Klinice Zdrowia Matki i Dziecka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w szpitalu przy ul. Polnej 33.

Tytuł specjalisty w położnictwie i ginekologii z oceną bardzo dobry uzyskał w 2012 roku, pod kierunkiem prof. Tomasza Opali. W latach 2017-2020 pracował w szpital Św. Rodziny przy ul. Jarochowskiego 18 w Poznaniu. Jego główne zainteresowania oraz kompetencje zawodowe obejmują kompleksową diagnostykę i patologię szyjki macicy.

Obecnie kończy przewód doktorski pod kierunkiem prof. Krzysztofa Szymanowskiego p.t. "Weryfikacja nieprawidłowych wyników cytologii za pomocą HPV i kolposkopii". Poza tym w wieloletnim doświadczeniu zawodowym związany także z problemami niepłodności oraz patologii ciąży. Umiejętności zawodowe doskonali od lat na licznych kursach oraz sympozjach w zakresie patologii ciąży, niepłodności oraz ultrasonografii w ginekologii i położnictwie, czego dowodem są uzyskane certyfikaty.

Od 2002 roku jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.